Nekrologi Wrocław

 

poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Jak mogę zamówić nekrolog lub kondolencje w gazecie?

Zamówienie na nekrolog lub kondolencje w Gazecie Wyborczej, Gazecie Wrocławskiej lub Rzeczpospolitej mogą Państwo złożyć online na stronie www.nekrologi-wroclaw.pl lub wysyłając treść nekrologu lub kondolencji na adres e-mail: nekrologi@dogazety.pl, bądź odwiedzając nasze Biuro Ogłoszeń, we Wrocławiu, przy Placu Pereca 3, między poniedziałkiem a piątkiem w godz. 9.00 - 17.00.

 

Do kiedy muszę złożyć zamówienie, aby nekrolog lub kondolencje ukazały się następnego dnia?

Zamówienie na nekrolog lub kondolencje do Gazety Wrocławskiej złożone między poniedziałkiem a piątkiem do godz. 14.00 - ukaże się w kolejnym dniu. Zamówienie złożone po godzinie 14.00 ukaże się drugiego dnia od wpłynęcia zamówienia. Natomiast zamówienia złożone w piątek po godz. 14.00 lub sobotę, niedzielę, ukażą się w Gazecie Wrocławskiej we wtorek. W przypadku Gazety Wyborczej wydanie ogólnopolskie, obowiązują te same zasady, zaś w wydaniu wrocławskim, godziną do której przyjmujemy nekrologi jest 15.00. Jeżeli chcą Państwo umieścić nekrolog lub kondolencje w Rzeczpospolitej, są one przyjmowane do godz. 11.00 w dniu poprzedzającym emisje z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt.

 

Czy zamawiając nekrolog bądź kondolencje do wybranej gazety na stronie www.nekrologi-wroclaw.pl ponoszę jakieś dodatkowe koszty?

Nie, Nekrologi i kondolencje wyceniane są wg aktualnych cenników gazet i nie są doliczane dodatkowe opłaty. Nasze wynagrodzenie pokrywają wydawcy gazet.

 

Zamówiłem nekrolog/kondolencje w wyznaczonym terminie i otrzymałem informację, że nie może się on w tym dniu ukazać, dlaczego?

Niekiedy zdarza się taka sytuacja, że Redakcje poszczególnych gazet otrzymują w danym dniu bardzo dużo nekrologów lub kondolencji i wypełniają one całą powierzchnię w gazecie przeznaczoną na publikację tego typu ogłoszeń. W takim wypadku Redakcja informuje nas o tym fakcie, a my informujemy Państwa w chwili wpłynięcia do nas zlecenia na nekrolog lub kondolencje. Nie jest to nasza zła wola. Rozumiemy w takim wypadku Państwa żal. W ramach rekompensaty staramy się w takiej sytuacji zaproponować Państwu bezpłatna publikację nekrologu lub kondolencji na stronie www.nekrologi-wroclaw.pl

 

Czy zamówiony przeze mnie nekrolog lub kondolencje ukażą się tylko w wydaniu papierowym danej gazety czy również w internecie?

Składają zamówienie na nekrolog lub kondolencje do wydania papierowego otrzymują Państwo także dodatkową publikację na stronach internetowych. W przypadku Gazety Wyborczej zamówiony nekrolog lub kondolencje znajdą Państwo na: nekrologi.wyborcza.pl, w przypadku Gazety Wrocławskiej - jest to strona wspomnijbliskich.pl, zaś nekrologi umieszczone w Rzeczpospolitej znajdą Państwo na stronie www.nekrologi-kondolencje.pl Dodatkowo wszystkie zlecone nekrologi lub kondolencje są publikowane na naszej stronie www.nekrologi-wroclaw.pl

 

Składając zamówienie powiniem przesłać Państwu projekt nekrologu lub kondolencji?

Wystarczy, że prześlą nam Państwo treść w programie word, open office, pdf, lub złożą zamówienie online na naszej stronie. Treść nie musi być ułożona, może być pisana ciągiem. Każda z gazet posiada swoje czcionki, którymi składa nekrologi lub kondolencje, tak by wyglądały one jednolicie. Projektem nekrologu lub kondolencji zajmują się już nasi graficy, a gotowy projekt nekrologu lub kondolencji otrzymują Państwo do wglądu przed publikacją nekrologu w gazecie.


Gazeta Wrocławska nekrologi, nekrologi Wrocław, Nekrologi Gazeta Wrocławska, Gazeta Wyborcza nekrologi, nekrologi Gazeta Wr., Wrocław nekrologi, Gazeta Wrocławska nekrologi, Gazeta Wyborcza nekrologi Wrocław, Wyborcza nekrologi, Nekrologi Wyborcza Wrocław, Wyborcza Nekrologi Wrocław, Zakłady pogrzebowe Wrocław, Zakłady kamieniarskie Wrocław, Usługi pogrzebowe Wrocław